Planet WGSW-24040HP4

Symbol: WGSW-24040HP4
Dostępność: 2 szt.
Maksymalna ilość dla możliwych parametrów produktu została osiągnięta.
Producent:
Wysyłka w ciągu:1 - 14 dni
Cena dostawy: 12
Odbiór osobisty:
0
Odbiór osobisty wpłata:
0
Paczkomaty InPost:
12
Kurier UPS:
15
DHL Parcel:
15
Paczkomaty InPost - Pobranie:
16
Kurie UPS (pobranie):
25
DHL (pobranie):
25
Cena: 2249.00
Ilość (szt.):
Zamówienie telefoniczne: 888751938
Zostaw numer telefonu. Oddzwonimy!
Udostępnij:

Planet WGSW-24040HP4 Zarządzalny przełącznik 24 porty 10/100/1000Mbps + 4 współdzielone sloty SFP (440W)


Rozwiązanie Gigabit dla sieci szkieletowych w przedsiębiorstwach oraz centrów danych

PLANET WGSW-24040 jest w pełni zarządzalnym przełącznikiem Gigabit Ethernet warstwy L2. Dzięki architekturze przełączającej pracującej z szybkością 48Gbps, przełącznik doskonale radzi sobie z ekstremalnymi ilościami danych i znakomicie nadaje się do budowy sieci łączącej do sieci szkieletowej lub wysokowydajnych serwerów. Dzięki zaawansowanym funkcjom QoS oraz funkcjom bezpieczeństwa, WGSW-24040 spełnia wymagania efektywnej kontroli ruchu zarówno w dużych przedsiębiorstwach jak i sieciach ISP, w zastosowaniach takich jak VoIP, przesyłanie strumieniowego wideo czy aplikacje multicast. Doskonale sprawdza się w warstwie szkieletowej sieci uczelnianych, firmowych i miejskich.

Wysoka wydajność

24 porty 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet i wbudowane 4 współdzielone sloty na moduły światłowodowe SFP zapewniają wysoką elastyczność oraz możliwość rozbudowy o dodatkowe moduły. Wysoka wydajność jest zagwarantowana dzięki nie blokującej się architekturze i przepustowości do 48Gbps.

Bogate funkcje w warstwie 2

WGSW-24040 umożliwia konfigurowanie podstawowych funkcji takich jak łączenie portów w magistrale, Q-in-Q VLAN, prywatne VLAN, protokół Rapid Spanning Tree, QoS, kontrola pasma oraz IGMP Snooping. WGSW-24040 obsługuje protokół 802.1Q Tagged VLAN, a maksymalna ilość grup VLAN wynosi do 255. Dzięki obsłudze łączenia portów w magistrale WGSW-24040 umożliwia tworzenie szybkich magistral poprzez połączenie wielu portów. Przełącznik pozwala na stworzenie do 12 grup portów po maksymalnie 16 portów w każdej, oraz obsługuje funkcje zapobiegania awarii łącza.

Doskonała kontrola ruchu

PLANET WGSW-24040 posiada szereg funkcji zarządzania ruchem oraz funkcji QoS. Funkcje QoS to między innymi klasyfikatory ruchu warstwy 4 oraz limitowanie przepustowości szczególnie użyteczne przy zastosowaniach MTU czy aplikacjach Network Service Provide. Gwarantują one również pełne wykorzystanie ograniczonych zasobów sieciowych w przedsiębiorstwie, tak aby uzyskać najlepszą wydajność w zastosowaniach VoIP oraz transmisji wideo konferencji.

Efektywne zarządzanie

Efektywne zarządzanie przełącznikiem WGSW-24040 jest możliwe dzięki wbudowanemu interfejsowi konsoli, interfejsowi sieciowemu oraz agentowi SNMP. Funkcja zarządzania poprzez sieć umożliwia łatwy, niezależny od platformy systemowej dostęp do funkcji i ustawień konfiguracyjnych. Przełącznik obsługuje również standard Simple Network Management Protocol (SNMP) dzięki czemu może być zarządzany poprzez dowolne bazujące na tym standardzie oprogramowanie. Dostęp do WGSW-24040 może się również odbywać poprzez Telnet i port konsoli umożliwiając zarządzanie w trybie tekstowym. Co więcej, zdalny dostęp do urządzenia jest zabezpieczony dzięki obsłudze połączeń SNMP v3 szyfrujących zawartość pakietów podczas każdej sesji.

Wysokie bezpieczeństwo

PLANET WGSW-24040 oferuje listę kontroli dostępu (ACL) L2 do L4 zapewniającą pełne bezpieczeństwo. Można ją wykorzystać do ograniczania dostępu do sieci blokując pakiety w oparciu o źródłowy i docelowy adres IP, porty TCP/UDP lub zdefiniowane aplikacje sieciowe. Mechanizmy bezpieczeństwa zawierają bazującą na portach i adresach MAC autoryzację użytkowników i urządzeń w standardzie 802.1x. Funkcja Private VLAN pozwala na blokowanie komunikacji między brzegowymi portami gwarantując zachowanie prywatności. Administratorzy mogą dużo łatwiej i szybciej konstruować sieci firmowe o wysokim stopniu bezpieczeństwa.

Elastyczność i możliwość rozbudowy

Cztery sloty na moduły światłowodowe mini-GBIC są kompatybilne z modułamim 1000Base-SX/LX oraz WDM SFP (Small Factor Pluggable). Zasięg może wynosić od 550 metrów (światłowód Multi-Mode) do ponad 10/50/70/120 kilometrów (światłowód Single-Mode lub WDM). To rozwiązanie umożliwia stosowanie przełącznika w centrach danych przedsiębiorstw.

Podstawowe cechy:

Porty

  • 24 porty 10/100/1000Base-T Gigabit Ethernet RJ-45
  • 4 sloty mini-GBIC/SFP 10/100/1000Mbps współdzielone z portami 21 do 24
  • Port konsoli umożliwiający konfigurację przełącznika

Funkcje warstwy 2

  • Zgodny ze standardami IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z Gigabit Ethernet
  • Każdy port 10Base-T / 100Base-TX oraz 1000Base-T obsługuje auto negocjację oraz tryby half / full duplex
  • Każdy port RJ-45 posiada automatyczne rozpoznawanie MDI/MDI-X
  • Zabezpieczenie przed utratą pakietów dzięki funkcji back pressure dla half-duplex i 802.3x PAUSE flow control dla full-duplex
  • Wysokowydajna architektura Store & Forward, funkcja broadcast storm control oraz filtrowanie runt/CRC eliminujące błędne i niepełne pakiety
  • Tablica adresów MAC - 8k wpisów, automatyczne zapamiętywanie i odświeżanie
  • 1392Kb wbudowanej pamięci bufora pakietów
  • Obsługa 802.1q Tagged VLAN, IEEE 802.1ad VLAN Q-in-Q, PVE, do 255 grup VLAN, 4041 identyfikatorów
  • Obsługa STP IEEE 802.1d oraz RSTP IEEE 802.1w Spanning Tree
  • Łączenie portów w magistrale - do 12 grup, każda po maksymalnie 16 portów o przepustowości do 32Gbps, protokół LACP 802.3ad, Cisco ether-channel
  • Dublowanie portów (mirroring) umożliwiające monitorowanie ruchu na obserwowanych portach

Funkcje Quality of Service

  • 4 kolejki priorytetów dla każdego portu
  • Obsługa CoS Weighted Round Robin (WRR)
  • Obsługa QoS oraz kontrola przepustowości dla każdego portu
  • Reguły kształtowania ruchu wchodzącego i limitowanie ruchu wychodzącego dla każdego portu

Filtrowanie Multicast

  • Obsługa IGMP Snooping v1, v2 oraz v#
  • Tryb Querier

Bezpieczeństwo

  • Autoryzacja 802.1x w oparciu o porty/ adresy MAC
  • Lista kontroli dostępu ACL w oparciu o IP
  • Lista kontroli dostępu ACL w oparciu o MAC
  • Statyczny MAC

Zarządzanie

  • Przez sieć, Telnet, linie poleceń konsoli
  • Dostęp poprzez SNMP v1, v2c oraz v3
  • Wbudowany klient TFTP
  • Przydzielanie adresów IP przez BOOTP oraz DHCP
  • Aktualizacja oprogramowania Firmware przez HTTP/TFTP
  • Wgrywanie konfiguracji przez TFTP
  • Obsługa SNTP
  • Protokół LLDP
  • Narzędzie PLANET Smart Discovery
Zastosowanie:

Przełącznik sieci szkieletowej/ klastera serwerów

Dzięki przepustowości 48Gbs oraz nieblokującej się architekturze WGSW-24040 z łatwością zagwarantuje wysoką lokalną przepustowość w sieci szkieletowej Gigabit Ethernet przedsiębiorstw i telekomów. Funkcja łącznia portów w magistrale umożliwia utworzenie magistrali 16 GB łączącej do sieci szkieletowej, dzięki czemu WGSW-24040 jest idealny jako przełącznik klastera serwerów. Dzięki 4 slotom SFP, WGSW-24040 umożliwia połączenie z siecią brzegową poprzez moduły Gigabit Ethernet LX/SX SFP.

 

 

Zabezpieczający przełącznik QoS oddziałowy/brzegowy

WGSW-24040 dzięki funkcjom QoS i mechanizmom bezpieczeństwa zwiększa wydajność sieci i zabezpiecza jej klientów

 

 

Przełącznik FTTX/MAN

Funkcja VLAN Q-in-Q pozwala obniżyć koszty i ułatwia zarządzanie sieciami dostawców udostępniających usługi wielu klientom. Dzięki obsłudze SNMPv3 można definiować modele z własnymi poziomami zabezpieczeń.

 



Specyfikacja techniczna
Poty miedziane 24 x 10/100/1000Base-T RJ-45 porty Auto-MDI/MDI-X
10/100/1000Mbps / SFP Combo 4 x 10/100/1000Mbps TP i SFP współdzielone combo, SFP(Mini-GBIC) wsparcie dla 100/1000Mbps dual mode DDM, shared with Port-21 do Port-24
Konsola 1 x RS-232 DB9 serial port (115200, 8, N, 1)
Architektura przełączania Store-and-Forward
Pojemność 48Gbps/bez blokowania
Przepustowość 35.7Mpps@64Bytes
Tabela adresów 8K wejść, automatic source address learning and ageing
Bufor danych 4 mb
Kontrola przepływu IEEE 802.3x pause frame for full-duplex
Back pressure for half-duplex
Ramki Jumbo 9K bytes
Przycisk Reset < 5 sec: restart
> 5 sec: przywrócenie ustawień domyślnych
Sygnalizacja LED System:
 Power (Zeilony)
WGSW-24040HP Alert:
 FAN1 (Zielony), FAN2 (Zielony), PWR (Zielony) 
WGSW-24040HP4 Alert:
 FAN1 (Zielony), FAN2 (Zielony), FAN3 (Zielony), PWR (Zielony
Interfejsy PoE Ethernet (Port 1 do Port 24):
 LNK/ACT (10/100/1000Mbps, Zielony), PoE In-Use (Pomarańczowy)
100/1000Mbps SFP interfejsy Combo (Port 21 do Port 24):
 1000 (LNK/ACT, Zielony), 100 (LNK/ACT, Pomarańczowy)
Wymagania zasilania WGSW-24040HP: 100~240V AC, 50/60Hz, 4A
WGSW-24040HP4: 100~240V AC, 50/60Hz, 6A
Pobór mocy (Pełne obciążenie) WGSW-24040HP: 262 W
WGSW-24040HP4: 482 W
Ochrona ESD 6KV DC
Power over Ethernet
Standard PoE IEEE 802.3at/802.3af Power over Ethernet/PSE
Rodzaj zasilania PoE End-Span
Wyjście PoE Na port 56V DC, 590mA
Maks. 30.8 W
Oznaczenie pinów zasilających 1/2(+), 3/6(-)
Budżet PoE WGSW-24040HP: 220 W maks.
WGSW-24040HP4: 440 W maks.
Wydajność PoE ■ PD @ 7 W
 WGSW-24040HP: 24 jednostki
 WGSW-24040HP4: 24 jednostki
■ PD @ 15.4 W
 WGSW-24040HP: 14 jednostki
 WGSW-24040HP4: 24 jednostki
■ PD @ 30.8 W
 WGSW-24040HP: 7 jednostki
 WGSW-24040HP4: 14 jednostki
Funkcje zarządzania warstwy 2
Podstawowy interfejs zarządzania Konsola, Telnet, Przeglądarka, SNMP v1, v2c
Interfejsy zarządzania bezpieczeństwem SSH, SSL, SNMP v3
Konfiguracja portów Port wyłącz/włącz
Auto-Negocjacja 10/100/1000Mbps full and half duplex mode selection
Kontrola przepływu wyłącz/włącz
Status portów Display each port's speed duplex mode, link status, Flow control status, Status Auto negocjacji, trunk status
Port Mirroring TX/RX/Both
Many-to-1 monitor
VLAN 802.1Q Tagged based VLAN, up to 255 VLAN groups
Q-in-Q tunneling
Private VLAN Edge (PVE)
MAC-based VLAN
Protocol-based VLAN
Voice VLAN
MVR (Multicast VLAN Registration)
Up to 255 VLAN groups, out of 4094 VLAN IDs
Agregacja linków IEEE 802.3ad LACP/Static Trunk
Supports 10 groups of 16-Port trunk
QoS Traffic classification based, Strict priority and WRR
8-Level priority for switching
 ■ Port Number 
 ■ 802.1p priority
 ■ 802.1Q VLAN tag
 ■ DSCP/TOS field in IP Packet
IGMP Snooping IGMP (v1/v2/v3) Snooping, up to 255 multicast Groups
IGMP Querier mode support
MLD Snooping MLD (v1/v2) Snooping, up to 255 multicast Groups
MLD Querier mode support
Lista kontroli dostępu IP-based ACL / MAC-based ACL
Up to 256 entries
Kontrola pasma Kontrola pasma dla każdego portu
 Ingress: 500Kb~80Mbps
 Egress: 64Kb~80Mbps
SNMP MIBs RFC-1213 MIB-II
IF-MIB
RFC-1493 Bridge MIB
RFC-1643 Ethernet MIB
RFC-2863 Interface MIB
RFC-2665 Ether-Like MIB
RFC-2819 RMON MIB (Group 1, 2, 3 and 9)
RFC-2737 Entity MIB
RFC-2618 RADIUS Client MIB
RFC-3411 SNMP-Frameworks-MIB 
IEEE 802.1X PAE
LLDP
MAU-MIB
PoE-Ethernet MIB
Zgodność z standardami
Zgodność z regulacjami FCC Part 15 Class A, CE
Spełniane standardy IEEE 802.3 10Base-T
IEEE 802.3u 100Base-TX/100Base-FX
IEEE 802.3z 1000Base-SX/LX
IEEE 802.3ab 1000Base-T
IEEE 802.3x Flow Control and Back pressure
IEEE 802.3ad Port trunk with LACP
IEEE 802.1D Spanning tree protocol
IEEE 802.1w Rapid spanning tree protocol
IEEE 802.1s Multiple spanning tree protocol
IEEE 802.1p Class of service
IEEE 802.1Q VLAN Tagging
IEEE 802.1x Port Authentication Network Control
IEEE 802.1ab LLDP
IEEE 802.3af Power over Ethernet
IEEE 802.3at Power over Ethernet PLUS
RFC 768 UDP
RFC 793 TFTP
RFC 791 IP
RFC 792 ICMP
RFC 2068 HTTP
RFC 1112 IGMP version 1
RFC 2236 IGMP version 2
RFC 3376 IGMP version 3
RFC 2710 MLD version 1
FRC 3810 MLD version 2
 
Informacja dla zamawiających
WGSW-24040HP 24-Port 10/100/1000Mbps 802.3at PoE+ Managed Switch with 4 Shared SFP Ports
WGSW-24040HP4 24-Port 10/100/1000Mbps 802.3at PoE+ Managed Switch with 4 Shared SFP Ports (440watts)


Gwarancja: Producenta (36m)
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Komentarze i opinie mogą dodawać tylko zalogowani Klienci.

ONAS

Dane firmy są jawne i udostępnione w CEIDG

CENTRALNA EWIDENCJA I INFORMACJA O DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ tutaj

DIGIRAM.PL Adam Tytoń

ul. Ks. Kanonika M. Bryczkowskiego 29 D
70-888 Szczecin 

NIP EU: PL 672-108-30-60,
Regon: 320389728.

Rachunki w PLN
mBank
    nr konta (PLN): 71 1140 2004 0000 3102 4774 3535
ING Bank 
nr konta (PLN): 60 1050 1559 1000 0090 6972 3048

Wpis do ewidencji działalności gospodarczej prowadzony jest  przez Prezydenta Miasta Szczecina na podstawie przepisów ustawy z dnia 19.11.1999r Prawo działalności gospodarczej /Dz.U.Nr 101 poz.1178 ze zmianami i posiada zaświadczenie nr: P/044811/07 - NIP:6721083060 

 

Działamy w branży elektronicznej od wielu lat. Lata doświadczeń oraz solidność w relacjach handlowych zaowocowały szerokim gronem stałych klientów i partnerów. Szanujemy to i staramy się nigdy ich nie zawieść.  

Specjalizujemy się w obsłudze sektora małych i średnich przedsiębiorstw oraz instytucji sfery budżetowej (szkoły, ośrodki kultury, sądy, wojsko, samorządy itp.) Służymy doradztwem i pomocą na każdym etapie współpracy: od przedstawienia oferty aż do posprzedażowej obsługi serwisowej. Dobieramy sprzęt zgodnie z oczekiwaniami klienta, kierując się zasadą funkcjonalności oraz negocjując atrakcyjną cenę u dystrybutorów.  

Producenci

2x3
AMD
AOC
APC
Art
CSB
DJI
GT
HP
IBM
LG
LSI
MSI
NEC
OWC
PQI
SSB
TB
TCL
UGo
XFX

Szybka wysyłka

image

Obsługa klienta

image

Bezpieczne zakupy

image

Sklep internetowy na platformie SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie

Produkt został dodany do koszyka

Do Twojego koszyka została dodana wybrana ilość sztuk produktu. Podczas realizacji zamówienia będzie można ją zmienić.

Szczegółowa zawartość koszyka znajduje się u góry strony pod ikoną koszyka.

Informacja

Produkt został dodany do przechowalni