Moduly swiatlowodowe

Sortuj według:
         
XGIGA FT3220D Typ interfejsu: SFP, przepustowość: 10/100Mbs, długość fali: 1310 nm, maksymalna długość przewodu: 10km, typ złącza: LC, multi-mode (MM) Tańszy odpowi...
113.47
   
Tańszy odpowiednik modułów Cisco, całkowicie kompatybilny z przełącznikami Cisco. Odpowiednik: Cisco GLC-T Specyfikacja techniczna: Typ złącza: SFP(RJ-45) Pr...
151.29
 
XGIGA FT3401G SFP(RJ-45) Tańszy odpowiednik modułów Cisco, całkowicie kompatybilny z przełącznikami Cisco. Zamiennik (przy zamówieniu nalezy podać symbol producen...
151.29
     
XGIGA FT3405 Typ interfejsu: SFP, przepustowość: 1.25Gbs, długość fali: 850nm, źródło optyczne: VCSEL, maksymalna odległość: 500m, typ złącza: LC, multi-mode (MM) T...
66.18
       
XGIGA FT3405 (Planet MGB-SX) Moduł multi-mode SFP-Port 1000BASE-SX mini-GBIC - (550m) zamiennik modułów PLANET The MGB family consists of Small Form Factor Pluggabl...
66.18
 
XGIGA FT3405a Typ interfejsu: SFP, przepustowość: 1000Mbps, długość fali: 850 nm, maksymalna długość przewodu: 500m, typ złącza: LC, multi-mode (MM) Tańszy odpowied...
66.18
   
Tańszy odpowiednik modułów Cisco, całkowicie kompatybilny z przełącznikami Cisco. Odpowiednik: GLC-SX-MMD Specyfikacja techniczna: Typ złącza: SFP (LC) Prędko...
85.11
   
Tańszy odpowiednik modułów Cisco, całkowicie kompatybilny z przełącznikami Cisco. Odpowiednik Cisco  GLC-LH-SM Specyfikacja techniczna: Typ złącza: SFP (LC) ...
85.11
     
 XGIGA FT3420 mGBIC Typ interfejsu: SFP, przepustowość: 1000Mbps, długość fali: 1310 nm, maksymalna długość przewodu: 10km, typ złącza: LC, single-mode (SM) Tańszy ...
85.11
Tańszy odpowiednik modułów Cisco, kompatybilny z przełącznikami Cisco. Typ złącza: SFP (Dual LC) Prędkość transmisji: 1,25 Gb/s Długość Fali: 1310 nm Dystans: 20 k...
104.01
             
XGIGA FT3440 Typ interfejsu: SFP, przepustowość: 1000Mbps, długość fali: 1310 nm, maksymalna długość przewodu: 40km, typ złącza: LC Tańszy odpowiednik modułów Cisco...
271.85
 

Promocje

ONAS

Dane firmy są jawne i udostępnione w CEIDG

CENTRALNA EWIDENCJA I INFORMACJA O DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ tutaj

DIGIRAM.PL Adam Tytoń

ul. Ks. Kanonika M. Bryczkowskiego 29 D
70-888 Szczecin 

NIP EU: PL 672-108-30-60,
Regon: 320389728.

Rachunki w PLN
mBank
    nr konta (PLN): 71 1140 2004 0000 3102 4774 3535
ING Bank 
nr konta (PLN): 60 1050 1559 1000 0090 6972 3048

Wpis do ewidencji działalności gospodarczej prowadzony jest  przez Prezydenta Miasta Szczecina na podstawie przepisów ustawy z dnia 19.11.1999r Prawo działalności gospodarczej /Dz.U.Nr 101 poz.1178 ze zmianami i posiada zaświadczenie nr: P/044811/07 - NIP:6721083060 

 

Działamy w branży elektronicznej od wielu lat. Lata doświadczeń oraz solidność w relacjach handlowych zaowocowały szerokim gronem stałych klientów i partnerów. Szanujemy to i staramy się nigdy ich nie zawieść.  

Specjalizujemy się w obsłudze sektora małych i średnich przedsiębiorstw oraz instytucji sfery budżetowej (szkoły, ośrodki kultury, sądy, wojsko, samorządy itp.) Służymy doradztwem i pomocą na każdym etapie współpracy: od przedstawienia oferty aż do posprzedażowej obsługi serwisowej. Dobieramy sprzęt zgodnie z oczekiwaniami klienta, kierując się zasadą funkcjonalności oraz negocjując atrakcyjną cenę u dystrybutorów.  

Producenci

2x3
AMD
AOC
APC
Art
BMW
CSB
HP
IBM
LG
LSI
MIO
MSI
NEC
OCZ
OWC
PNY
PQI
SSB
TB
TCL
UGo
XFX

Szybka wysyłka

image

Obsługa klienta

image

Bezpieczne zakupy

image

Sklep internetowy na platformie SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie

Produkt został dodany do koszyka

Do Twojego koszyka została dodana wybrana ilość sztuk produktu. Podczas realizacji zamówienia będzie można ją zmienić.

Szczegółowa zawartość koszyka znajduje się u góry strony pod ikoną koszyka.

Informacja

Produkt został dodany do przechowalni