• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - NETGEAR

Specyfikacja Kod zharmonizowanego systemu (HS) 85176990 Maksymalna szybkość przesyłania danych (2.4 GHz) 400 Mbit/s Wi-Fi Multimedia (WMM) / (W...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
614.12
614.12
Specyfikacja Pasmo częstotliwości 2.4/5 GHz Standardy komunikacyjne IEEE 802.11b Standardy komunikacyjne IEEE 802.11n Standardy komunikac...
Wysyłka w ciągu 1 - 14 dni
Dostępność 12 szt.
225.53
225.53
szt. Do przechowalni
Specyfikacja Kolor produktu Biały Wbudowany wyłącznik Tak Typ mocowania Ściana Diody LED Tak Waga produktu 195 g Głębokość pr...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
324.41
324.41
Specyfikacja Kolor produktu Biały Wbudowany wyłącznik Tak Diody LED Tak Głębokość produktu 74 mm Wysokość produktu 38 mm Szer...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
328.61
328.61
Specyfikacja Wbudowany wyłącznik Tak Diody LED Tak Kolor produktu Biały Typ mocowania Ściana Wysokość produktu 161 mm Głęboko...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
619.94
619.94
Specyfikacja Diody LED Zasilanie Diody LED WPS Kolor produktu Biały Wbudowany wyłącznik Tak Adapter zewnętrznego zasilania Nie ...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
132.62
132.62
Specyfikacja Montaż naścienny / rzutowanie na sufit Tak Kolor produktu Czarny Diody LED PoE Diody LED Zasilanie Diody LED Link ...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
685.45
685.45
Specyfikacja Standardy EMC CE, FCC 15 A, IC A, RCM, VCCI, KC Diody LED PoE Diody LED Zasilanie Diody LED Działanie Diody LED Prędk...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
1610.57
1610.57
Switch zaprojektowany dla 1G AV over IP z PoE +, Ultra90 PoE ++ i portami skierowanymi do tyłu, zapewniając czystą integrację w stojakach AV. Przełączniki M4250 są ...
Wysyłka w ciągu 1 - 7 dni
Dostępność 9 szt.
3470.05
3470.05
szt. Do przechowalni
Przełącznik zarządzalny 16x1G/10G Fibre SFP+ Przełączanie zaprojektowane dla 1G AV over IP z portami skierowanymi do tyłu, zapewniającymi czystą integrację w szafac...
Wysyłka w ciągu 1 - 7 dni
Dostępność 1 szt.
6823.00
6823.00
szt. Do przechowalni
Architektura sieci LAN: Gigabit Ethernet Informacje dodatkowe: Gigabit Ethernet "short-reach" LC duplex Zasięg do 550 m przy wykorzystaniu światłowodu 50/125im OM3 Z...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
721.76
721.76
Specyfikacja Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) RoHS Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) CE Materiał obudowy Metal ...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
760.22
760.22