• Planet WGS-4215-8P2S 8-Port SFP Managed Switch

Symbol: WGS-4215-8P2S
1239.00
1239.00
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
1031.71 1269
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty wpłata 0
Paczkomaty InPost 15
Paczkomaty InPost - Pobranie 19
Kurier UPS 22
Kurie UPS (pobranie) 29
DHL Parcel 29
DPD 29
Dostępność 2 szt.

Zamówienie telefoniczne: 888751938

Zostaw telefon

Łatwa do wdrożenia i rozbudowana sieć

Zaprojektowany do zainstalowania w obudowie ściennej lub po prostu zamontowany na ścianie w dowolnym dogodnym miejscu, PLANET WGS-4215-8P2S, innowacyjny, przemysłowy 8-portowy 10/100/1000T 802.3at PoE + 2-portowy 100/1000X SFP Ścienny przełącznik zarządzany,oferuje zarządzanie podwójnym stosem IPv6 / IPv4, inteligentne funkcje zarządzania warstwą 2przyjazny dla użytkownika interfejs. WGS-4215-8P2S jest w stanie pracować niezawodnie, stabilnie i cicho w każdym środowisku bez wpływu na jego wydajność. Dzięki całkowitemu budżetowi mocy do 200 W dla różnych rodzajów aplikacji PoE i ultra szybkości sieci i temperaturze roboczej w zakresie od -40 do 75 stopni C w kompaktowej, ale wytrzymałej metalowej obudowie IP30, WGS-4215-8P2S jest idealnym rozwiązaniem do zaspokojenia zapotrzebowania na następujące aplikacje sieciowe:

■ Sieć

automatyki budynkowej / domowej ■ Internet rzeczy (IoT)

■ Nadzór

IP ■ Bezprzewodowa sieć LAN

image

Wbudowane unikalne funkcje PoE do zarządzania

zasilanymi urządzeniami Ponieważ jest to zarządzany przełącznik PoE do nadzoru, sieci bezprzewodowych i VoIP, WGS-4215-8P2S oferuje

następujące specjalne funkcje


zarządzania PoE:■ Kontrola żywotności PD ■ Zaplanowany recykling energii
■ Harmonogram PoE ■ Monitorowanie użycia PoE Inteligentne zasilane urządzenie Alive Check

WGS-4215-8P2S można skonfigurować do monitorowania stanu podłączonego PD (zasilanego urządzenia) w czasie rzeczywistym za pomocą akcji ping. Gdy PD przestanie działać i odpowiadać, WGS-4215-8P2S wznowi zasilanie portu PoE i przywróci PD do pracy. Znacznie zwiększy niezawodność sieci dzięki portowi PoE resetującemu źródło zasilania PD i zmniejszającemu obciążenie administratora zarządzaniem.

image

Zaplanowany recykling

zasilania WGS-4215-8P2S umożliwia ponowne uruchomienie każdej z podłączonych kamer PoE IP lub punktów dostępu bezprzewodowego PoE o określonej godzinie każdego tygodnia. W związku z tym zmniejszy to ryzyko awarii kamery IP lub AP wynikającej z przepełnienia bufora.

image

Harmonogram PoE dla oszczędzania

energii Zgodnie z trendem oszczędzania energii na całym świecie i przyczyniania się do ochrony środowiska, WGS-4215-8P2S może skutecznie kontrolować zasilanie oprócz zdolności do dawania wysokiej mocy. Funkcja "Harmonogram PoE" pomaga włączyć lub wyłączyć zasilanie PoE dla każdego portu PoE w określonych odstępach czasu i jest to potężna funkcja, która pomaga MŚP lub przedsiębiorstwom oszczędzać energię i budżet. Zwiększa również bezpieczeństwo, wyłączając PD, które nie powinny być używane w godzinach poza godzinami pracy.

image

Innowacyjna instalacja

ścienna WGS-4215-8P2S jest specjalnie zaprojektowany do montażu w wąskim środowisku, takim jak obudowa ścienna lub elektryczna skrzynka słaba. Kompaktowa, płaska i naścienna konstrukcja z łatwością mieści się w każdym miejscu o ograniczonej przestrzeni. Przyjmuje przyjazną dla użytkownika konstrukcję "Front Access", dzięki czemu instalacja, okablowanie kablowe, monitorowanie LED i konserwacja WGS-4215-8P2S umieszczonego w obudowie jest bardzo wygodna dla techników. WGS-4215-8P2S może być instalowany za pomocą stałego montażu ściennego, magnetycznego montażu ściennego lub szyny DIN,dzięki czemu jego użyteczność jest bardziej elastyczna.

image

Konstrukcja

hartowana środowiskowo Dzięki płaskiej, ale wytrzymałej metalowej obudowie IP30, WGS-4215-8P2S zapewnia wysoki poziom odporności na zakłócenia elektromagnetyczne i silne przepięcia elektryczne, które zwykle występują na podłogach zakładów lub w szafach sterowania ruchem przy krawężnikach bez klimatyzatora. Będąc w stanie pracować w zakresie temperatur od -40 do 75 stopni C, WGS-4215-8P2S można umieścić w prawie każdym trudnym środowisku.
 

IPv6/IPv4 Dual Stack Management Obsługując zarówno protokoły IPv6, jak i IPv4, WGS-4215-8P2S pomaga MŚP wkroczyć w erę IPv6 przy najniższych inwestycjach, ponieważ jego obiekty sieciowe nie muszą być wymieniane ani remontowane, jeśli skonfigurowana jest sieć brzegowa IPv6 FTTx.Solidne funkcje warstwy 2 WGS-4215-8P2S można zaprogramować do zaawansowanych funkcji zarządzania przełącznikami, takich jak dynamiczna agregacja łączy portów, 802.1Q VLAN, Q-in-Q VLAN,Multiple Spanning Tree Protocol (MSTP), Loop and BPDU Guard, IGMP Snooping i MLD Snooping.
Dzięki agregacji łączy WGS-4215-8P2S umożliwia pracę szybkiego trunku w połączeniu z wieloma portami, takimi jak gruba rura 16 Gb / s, a także obsługuje przełączanie awaryjne. Ponadto protokół LLDP (Link Layer Discovery Protocol) jest protokołem warstwy 2, który pomaga odkryć podstawowe informacje o sąsiednich urządzeniach w lokalnej domenie emisji.

image

Wydajna kontrola

ruchu WGS-4215-8P2S jest wyposażona w zaawansowane funkcje QoS i zaawansowane zarządzanie ruchem, aby ulepszyć usługi dla rozwiązań danych, głosu i wideo klasy biznesowej. Funkcjonalność obejmuje kontrolę burzybroadcast/multicast/unicast, kontrolę przepustowościna port, priorytet QoS 802.1p/CoS/IP DSCP oraz uwagi. Gwarantuje najlepszą wydajność w VoIP i transmisji strumienia wideo oraz umożliwia przedsiębiorstwom pełne wykorzystanie ograniczonych zasobów sieciowych.

Przyjazne i bezpieczne zarządzanie WGS-4215-8P2S jest wyposażony w interfejsy zarządzania www, Telnet i SNMP.
Dzięki wbudowanemu internetowemu interfejsowi zarządzania WGS-4215-8P2S oferuje łatwe w użyciu, niezależne od platformy narzędzie do zarządzania i konfiguracji. Dzięki obsłudze standardowego protokołu SNMP przełącznik może być zarządzany za pomocą dowolnego standardowego oprogramowania do zarządzania. W przypadku zarządzania tekstowego dostęp do przełącznika można uzyskać za pośrednictwem usługi Telnet. Ponadto WGS-4215-8P2S oferuje bezpieczne zdalne zarządzanie poprzez obsługę połączeń SSH, SSL i SNMP v3, które szyfrują zawartość pakietów podczas każdej sesji.


Advanced Network Security PLANET WGS-4215-8P2S oferuje kompleksową listę kontroli dostępu (ACL) IPv4 / IPv6 Layer 2 do Layer 4 w celu egzekwowania bezpieczeństwa na brzegu sieci.
Jego mechanizm ochrony obejmuje również uwierzytelnianie użytkowników i urządzeń oparte na portach 802.1X, które można wdrożyć za pomocą usługi RADIUS w celu zapewnienia bezpieczeństwa na poziomie portu i zablokowania nielegalnych użytkowników. Dzięki funkcji portu chronionego można zapobiec komunikacji między portami brzegowymi, aby zagwarantować prywatność użytkownika. Ponadto WGS-4215-8P2S zapewnia również funkcje DHCP snooping, ochrony źródła IP i dynamicznej inspekcji ARP, aby zapobiec atakom IP snooping i odrzuconym pakietom ARP z nieprawidłowym adresem MAC. Administratorzy sieci mogą teraz budować wysoce bezpieczne sieci korporacyjne przy znacznie mniejszym namysł czasu i wysiłku niż dotychczas.

 

Elastyczność i rozwiązanie

do rozbudowy na duże odległości Dwa gniazda mini-GBIC wbudowane w WGS-4215-8P2S obsługują automatyczne wykrywanie SFP i podwójną prędkość, ponieważ są wyposażone w światłowodowe transceivery 100BASE-FX i 1000BASE-SX/LX SFP (Small Form-factor Pluggable) do podłączenia do przełącznika szkieletowego i centrum monitorowania na duże odległości. Odległość można wydłużyć z 550 metrów do 2 kilometrów (światłowód wielomodowy) i do 10/20/30/40/50/60/70/120 kilometrów (światłowód jednomodowy lub światłowód WDM). Doskonale nadają się do zastosowań w korporacyjnych centrach danych i dystrybucjach.


Inteligentny mechanizm diagnostyczny SFP WGS-4215-8P2S obsługuje funkcję SFP-DDM (Digital Diagnostic Monitor), która może łatwo monitorować parametry SFP w czasie rzeczywistym dla administratora sieci, takie jak optyczna moc wyjściowa, optyczna moc wejściowa, temperatura, prąd polaryzacji lasera i napięcie zasilania nadajnika-odbiornika.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.