• Planet IGS-10020PT

Symbol: IGS-10020PT
2499.00
2499.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 1 - 5 dni
Cena przesyłki 12
Odbiór osobisty wpłata 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 12
Kurier UPS 15
Fedex 15
Paczkomaty InPost - Pobranie 16
Kurie UPS (pobranie) 25
DHL Parcel 25
DPD 25
Dostępność 4 szt.

Zamówienie telefoniczne: 888751938

Zostaw telefon

Konstrukcja hartowana środowiskowo

Przełącznik PLANET Industrial 8-Port Gigabit 802.3at PoE+, IGS-10020PT, jest wyposażony w wytrzymałą metalową obudowę IP30 dla stabilnej pracy w ciężkich środowiskach przemysłowych. Dzięki przemysłowej ochronie obudowy IP30 IGS-10020PT zapewnia wysoki poziom odporności na zakłócenia elektromagnetyczne i silne przepięcia elektryczne, które zwykle występują na podłogach zakładów lub w szafach kontroli ruchu przy krawężnikach.

Będąc w stanie pracować w szerokim zakresie temperatur od -40 do 75 stopni C, IGS-10020PT można umieścić w prawie każdym trudnym środowisku. IGS-10020PT umożliwia również montaż na szynie DIN lub na ścianie w celu efektywnego wykorzystania przestrzeni szafy.

image

 

Rozwiązanie sieci cyberbezpieczeństwa w celu zminimalizowania zagrożeń bezpieczeństwa

Nowa generacja IGS-10020PT ma funkcję cyberbezpieczeństwa, która chroni zarządzanie przełącznikami i zwiększa bezpieczeństwo sieci o znaczeniu krytycznym bez dodatkowych kosztów i wysiłku związanego z wdrożeniem. Nowy IGS-10020PT rozszerza pamięć i aktualizuje jądro protokołów SSH i SSL, aby zapewnić silną ochronę przed zaawansowanymi zagrożeniami. Zawiera szereg funkcji cyberbezpieczeństwa, takich jak DHCP Snooping, IP Source Guard, ARP Inspection Protection, kontrola dostępu do sieci oparta na portach 802.1x i MAC, zarządzanie kontami użytkowników RADIUS i TACACS+, uwierzytelnianie SNMPv3 i tak dalej, aby uzupełnić go jako rozwiązanie zapewniające bezpieczeństwo. Administrator sieci może teraz konstruować wysoce bezpieczne sieci firmowe przy znacznie mniejszym namysłowieniu czasu i wysiłku niż dotychczas.

image

 

Nadmiarowy pierścień, szybkie odzyskiwanie dla systemu nadzoru

IGS-10020PT obsługuje technologię redundantnych pierścieni i oferuje silne możliwości szybkiego samoodzyskiwania, aby zapobiec przerwom i włamaniom z zewnątrz. Zawiera zaawansowaną technologię ITU-T G.8032 ERPS (Ethernet Ring Protection Switching), protokół Spanning Tree Protocol (802.1s MSTP) oraz redundantny system zasilania w sieci automatyki przemysłowej klienta, aby zwiększyć niezawodność systemu i czas pracy bez przestojów w trudnych warunkach fabrycznych. IGS-10020PT chroni również łączność z siecią przemysłową klienta dzięki funkcji odzyskiwania przełączania, która jest używana do wdrażania odpornych na uszkodzenia architektur sieci pierścieniowych i mesh. Jeśli sieć przemysłowa została przypadkowo przerwana, czas odzyskiwania usterek może być krótszy niż 10 ms, aby szybko przywrócić sieć do normalnej pracy.

image

PoE o dużej mocy dla aplikacji bezpieczeństwa i usług publicznych

Aby sprostać zapotrzebowaniu poE o dużej mocy w zastosowaniach sieciowych z transmisją z prędkością gigabitową w szerokiej temperaturze, nowy IGS-10020PT zapewnia 8 portów 10/100/1000Mbps z IEEE 802.3at Power over Ethernet Plus (PoE+), który łączy moc wyjściową do 240 W i dane na port za pośrednictwem jednego Ethernet Cat.5E/6. Dzięki łącznemu budżetowi PoE wynoszącemu 240 W w całym systemie, IGS-10020PT został zaprojektowany specjalnie w celu zaspokojenia rosnącego zapotrzebowania na bardziej energooszczędne sieciowe urządzenia PD (zasilane), takie jak kamery sieciowe PTZ (Pan, Tilt & Zoom) /Speed Dome,wielokanałowe (802.11a / b / g / n) bezprzewodowe punkty dostępu LAN i inne urządzenia sieciowe PoE, zapewniając moc PoE, podwajając moc obecnego konwencjonalnego 802.3af PoE.

image

Wygodne i inteligentne urządzenia ONVIF z funkcją wykrywania

PLANET opracował na nowo niesamowitą funkcję - ONVIF Support - która została specjalnie zaprojektowana do współpracy z monitoringiem wideo IP. Z gui IGS-10020PT wystarczy jedno kliknięcie, aby wyszukać i wyświetlić wszystkie urządzenia ONVIF za pośrednictwem aplikacji sieciowej. Ponadto można przesyłać obrazy podłogi do przełącznika i zdalnie monitorować lub sprawdzać linię montażową. Co więcej, możesz uzyskać informacje o nadzorze w czasie rzeczywistym i status online / offline; Ponowne uruchomienie PoE można kontrolować z poziomu GUI.

image

image

Intelligent Alive Check dla zasilanego urządzenia

Przełącznik IGS-10020PT PoE można skonfigurować do monitorowania stanu podłączonych PD w czasie rzeczywistym za pomocą akcji ping. Gdy PD przestanie działać i reagować, IGS-10020PT podda recyklingowi zasilanie portu PoE i przywróci PD do pracy. Znacznie zwiększa również niezawodność dzięki temu, że port PoE zresetuje zasilanie PD, zmniejszając w ten sposób obciążenie administratora związane z zarządzaniem.

image

Harmonogram PoE dla oszczędności energii

Zgodnie z trendem oszczędzania energii na całym świecie i przyczyniania się do ochrony środowiska na Ziemi, IGS-10020PT może skutecznie kontrolować zasilanie oprócz zdolności do dostarczania wysokiej mocy. Wbudowana funkcja "Harmonogram PoE" pomaga włączyć lub wyłączyć zasilanie PoE dla każdego portu PoE w określonych odstępach czasu i jest to potężna funkcja, która pomaga MŚP lub przedsiębiorstwom oszczędzać energię i pieniądze.

image

Wejście cyfrowe i wyjście cyfrowe dla alarmu zewnętrznego

IGS-10020PT obsługuje wejście cyfrowe i wyjście cyfrowe na panelu przednim. Ten zewnętrzny alarm umożliwia użytkownikom korzystanie z wejścia cyfrowego w celu wykrywania i rejestrowania stanu urządzeń zewnętrznych (takich jak detektor włamania do drzwi) oraz wysyłania alarmu zdarzeń do administratorów. Wyjście cyfrowe może być użyte do alarmowania administratorów, jeśli port IGS-10020PT pokazuje połączenie w dół, połączenie lub awarię zasilania.

image

Programowy routing VLAN IPv4 i IPv6 warstwy 3 dla bezpiecznego i elastycznego zarządzania

Aby pomóc klientom pozostać na bieżąco z ich działalnością, seria IGS-10020 zapewnia nie tylko ultra wysoką wydajność transmisji i doskonałe technologie warstwy 2, ale także funkcję routingu VLAN oprogramowania IPv4 / IPv6, która pozwala na krzyżowanie różnych sieci VLAN i różnych adresów IP w celu uzyskania wysoce zabezpieczonego, elastycznego zarządzania i prostszej aplikacji sieciowej.

 

Solidne funkcje warstwy 2

IGS-10020PT można zaprogramować do zaawansowanych funkcji zarządzania przełącznikami, takich jak dynamiczna agregacja łączy portowych, Q-in-Q VLAN, prywatna sieć VLAN, Rapid Spanning Tree Protocol, QoS z warstwy 2 do warstwy 4, kontrola przepustowości i podsłuchiwanie IGMP. IGS-10020PT zapewnia oznaczoną 802.1Q sieć VLAN, a dozwolone grupy VLAN będą maksymalnie do 255. Poprzez agregację portów pomocniczych, IGS-10020PT umożliwia pracę szybkiego trunku łączącego wiele portów. Umożliwia maksymalnie 5 grup magistrali z 8 portami na grupę magistrali, a także obsługuje przełączanie awaryjne.

 

Efektywne zarządzanie

W celu efektywnego zarządzania przełącznik IGS-10020PT Managed Ethernet Switch jest wyposażony w interfejsy zarządzania konsolą, siecią Web i SNMP. Dzięki wbudowanemu interfejsowi zarządzania opartemu na sieci Web IGS-10020PT oferuje łatwe w użyciu, niezależne od platformy narzędzie do zarządzania i konfiguracji. W przypadku zarządzania tekstowego dostęp do IGS-10020PT można uzyskać za pośrednictwem usługi Telnet i portu konsoli. Co więcej, oferuje również bezpieczne zdalne zarządzanie za pomocą dowolnego standardowego oprogramowania do zarządzania, obsługując połączenie SNMPv3, które szyfruje zawartość pakietów podczas każdej sesji.image

Potężne zabezpieczenia

IGS-10020PT oferuje kompleksową listę kontroli dostępu (ACL) warstw od 2 do 4 w celu egzekwowania zabezpieczeń na brzegu sieci. Może być używany do ograniczania dostępu do sieci poprzez odmawianie pakietów na podstawie źródłowego i docelowego adresu IP, portów TCP / UDP lub zdefiniowanych typowych aplikacji sieciowych. Jego mechanizm ochrony obejmuje również uwierzytelnianie użytkowników i urządzeń oparte na portach 802.1x i MAC. Dzięki funkcji prywatnej sieci VLAN można zapobiec komunikacji między portami brzegowymi, aby zapewnić prywatność użytkownika. Administratorzy sieci mogą teraz budować wysoce zabezpieczone sieci korporacyjne przy znacznie mniejszym czasie i wysiłku niż wcześniej.

 

Modbus TCP zapewnia elastyczną łączność sieciową dla automatyzacji fabryki

Dzięki obsługiwanej obsłudze protokołu Modbus TCP/IP IGS-10020PT można łatwo zintegrować z systemami SCADA, HMI i innymi systemami akwizycji danych w halach fabrycznych. Umożliwia administratorom zdalne monitorowanie informacji o pracy przemysłowego przełącznika Ethernet, informacji o portach i stanu komunikacji, co pozwala łatwo uzyskać ulepszone monitorowanie i konserwację całej fabryki.

 

1588 Protokół czasowo dla przemysłowych sieci komputerowych

IGS-10020PT idealnie nadaje się do zastosowań telekomunikacyjnych i Carrier Ethernet, obsługując dostarczanie usług MEF i synchronizację przez pakiety dla IEEE 1588 i synchronicznego Ethernetu.

image

Elastyczność i rozwiązanie rozszerzeń

Dwa gniazda mini-GBIC wbudowane w IGS-10020PT obsługują potrójne moduły światłowodowe 100/1000/2500BASE-X SFP (podłączane w małych rozmiarach), co oznacza, że administrator może teraz elastycznie wybrać odpowiednie urządzenie nadawczo-odbiorcze SFP w zależności nie tylko od odległości transmisji, ale także wymaganej prędkości transmisji. Odległość można wydłużyć z 550 metrów (światłowód wielomodowy) do 10/50/70/120 kilometrów (światłowód jednomodowy lub włókno WDM). Doskonale nadają się do zastosowań w korporacyjnych centrach danych i dystrybucjach.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.