Planet GS-4210-24T2S

Symbol: GS-4210-24T2S
Dostępność: 5 szt.
Maksymalna ilość dla możliwych parametrów produktu została osiągnięta.
Producent:
Wysyłka w ciągu:1 - 14 dni
Cena dostawy: 12
Odbiór osobisty:
0
Odbiór osobisty wpłata:
0
Paczkomaty InPost:
12
Kurier UPS:
15
DHL Parcel:
15
Paczkomaty InPost - Pobranie:
16
Kurie UPS (pobranie):
25
DHL (pobranie):
25
Cena: 675.41
Ilość (szt.):
Zamówienie telefoniczne: 888751938
Zostaw numer telefonu. Oddzwonimy!
Udostępnij:

Planet GS-4210-24T2S Zarządzalny 24-portowy Gigabit Ethernet Switch + 2 porty SFP

Podstawowe cechy:

Porty

  • 24-porty 10/100/1000BASE-T Gigabit RJ45
  • 2x 100/1000BASE-X mini-GBIC/SFP
  • RJ45 interfejs konsoli do podstawowego zarządzania
  • Przycisk reset do przywócenia ustawień domyślnych
 
Przełącznik
  • 10/100Mbps, half / full duplex i 1000Mbps w trybie full duplex, kontrola przepływu, auto negocjacja, auto MDI/MDI-X
  • Architektura Store-and-Forward z szybkim filtorwaniem i przesyłaniem
  • IEEE 802.3x kontrola przepływu w full duplex i back pressure dla half duplex
  • Ramki Jumbo 9K
  • Automatyczne uczenie się adresów i adresów starzejących
  • Wsparcie protokołów CSMA/CD
 
Wartswa 2 (L2)
  • Obsługa VLAN
IEEE 802.1Q tagged VLAN- Provider Bridging (VLAN Q-in-Q) obsługa (IEEE 802.1ad) VLAN Voice VLAN- Private VLAN (Protected port)- Management VLAN GVRP
  • Obsługa Spanning Tree Protocol
STP (Spanning Tree Protocol)- RSTP (Rapid Spanning Tree Protocol)- MSTP (Multiple Spanning Tree Protocol)- STP BPDU Guard, BPDU Filtering and BPDU Forwarding
  • Obłsuga Link Aggregation
IEEE 802.3ad Link Aggregation Control Protocol (LACP)- Cisco ether-channel (Static Trunk) Maksimum 8 grup trunk, do 8 portów w grupie trunk Provides port mirror (many-to-1) Loop protection to avoid broadcast loops
 
Quality of Service
  • Ingress / Egress Rate Limit per port bandwidth control
  • Traffic classification
  • IEEE 802.1p CoS
  • DSCP / IP Precedence of IPv4 / IPv6 packets
  • Strict priority and Weighted Round Robin (WRR) CoS policies

Multicast
  • Supports IPv4 IGMP snooping v2 and v3
  • Supports IPv6 MLD snooping v1, v2
  • IGMP querier mode support
  • IGMP snooping port filtering
  • MLD snooping port filtering
 
Security
  • Storm Control support
- Broadcast / Unknown-Unicast / Unknown-Multicast
  • Authentication
- IEEE 802.1X port-based network access authentication- Built-in RADIUS client to co-operate with the RADIUS servers- DHCP Option 82- RADIUS / TACACS+ authentication
  • Access Control List
- IPv4 / IPv6 IP-based ACL- IPv4 / IPv6 IP-based ACE- MAC-based ACL- MAC-based ACE
  • MAC Security
- Static MAC- MAC Filtering
  • Port security for source MAC address entries filtering
  • DHCP snooping to filter distrusted DHCP messages
  • Dynamic ARP inspection discards ARP packets with invalid MAC address to IP address binding
  • IP source guard prevents IP spoofing attacks
  • DoS attack prevention
 
Management
  • IPv4 and IPv6 dual stack management
  • Switch Management Interface
- Local Command Line Interface- IPv4 / IPv6 Web switch management- Telnet Command Line Interface- SNMP v1, v2c and v3- HTTPs secure access
  • Built-in Trivial File Transfer Protocol (TFTP) client
  • Static and DHCP for IP address assignment
  • System Maintenance
- Firmware upload / download via HTTP / TFTP- Configuration upload / download through HTTP / TFTP- Hardware reset button for system reset to factory default
  • SNTP Network Time Protocol
  • Cable diagnostics
  • Link Layer Discovery Protocol (LLDP) Protocol and LLDP-MED
  • SNMP trap for interface Link Up and Link Down notification
  • Event message logging to remote Syslog server
  • Four RMON groups (history, statistics, alarms and events)
  • PLANET Smart Discovery Utility

 

Niedrogi zarządzalny switch dla małych i średnich firm
Planet GS-4210-24T2S to idealny Gigabitowy switch, który stanowi niedrogie rozwiązanie do tworzenia sieci lokalnych oraz biurowych sieci SMB. Switch oferuje inteligentne przesyłanie pakietów w warstwie 2, przyjazne funkcje zarządzania oraz stabilna pracę. Oprócz możliwości zarządzania sieciami IPv6 / IPv4 i bogatymi funkcjami switchingu warstwy 2 / warstwy 4, GS-4210-24T2S został wyposażony w pasywne chłodzenie oraz funkcje oszczędzania energii, które zapewniają cichą, stabilną i niezawodną pracę w biurowym środowisku sieciowym. Planet GS-4210-24T2S jest wyposażony w 24 porty 10/100/1000BASE-T Gigabit Ethernet i 2 dodatkowe interfejsy 100/1000BASE-X SFP z własnym systemem zasilania. Urządzenie oferuje niedrogie, bezpieczne i niezawodne funkcje sieciowe dla małych i średnich firm, lub instytucji wymagających większego bezpieczeństwa danych i zarządzania ruchem w sieci.


Solidne funkcje w warstwie 2
Planet GS-4210-24T2S obsługuje zaawansowane funkcje, takie jak dynamiczną agregację portów, 802.1Q VLAN oraz Q-in-Q VLAN, protokół Multi Spanning Tree (MSTP), funkcję Loop/BPDU Guard, oraz IGMP / MLD Snooping. Dzięki funkcji agregacji portów, GS-4210-24T2S umożliwia działanie szybkich magistral poprzez połączenie wielu portów światłowodowych oraz zapobieganie awarii łącza. Dodatkowo protokół warstwy 2 Link Layer Discovery (LLDP) dostarcza informacji na temat urządzeń w lokalnej domenie broadcast.


Doskonała kontrola ruchu sieciowego
GS-4210-24T2S został wyposażony w funkcję zarządzania ruchem oraz technologię QoS aby zwiększyć możliwości usług sieciowych w małych i średnich firmach. Funkcja ta obsługuje kontrolę transmisji broadcast/multicast/unicast Storm Control, kontrolę przepustowości na każdym z portów, priorytety QoS 802.1p/CoS/IP DSCP. Gwarantuje to najlepszą wydajność w zastosowaniach VoIP oraz transmisjach video konferencji.

 

Efektywne i bezpieczne zarządzanie
Zarządzalny switch GS-4210-24T2S umożliwia zarządzanie przez konsolę, interfejs sieciowy, TELNET oraz protokół SNMP. Wbudowany interfejs sieciowy do zarządzania jest łatwy w użyciu, niezależny od platformy i umożliwia zaawansowaną konfigurację urządzenia. GS-4210-24T2S obsługuje również protokół SNMP (Simple Network Management Protocol), dzięki czemu może być obsługiwany przez dowolne oprogramowanie zgodne z tym standardem. Switch może być też zarządzany za pomocą poleceń tekstowych za pomocą konsoli lub Telnet. Ponadto GS-4210-24T2S oferuje zdalne bezpieczne zarządzanie przy wykorzystaniu SSH, SSL i połączeń SNMPv3, które szyfrują zawartość pakietów podczas każdej sesji.

Wysoki poziom bezpieczeństwa
Switch GS-4210-24T2S obsługuje listę kontroli dostępu (ACL) z warstwy 2 do warstwy 4, która zapewnia pełne bezpieczeństwo. Może być ona wykorzystywana do ograniczania dostępu do sieci poprzez blokowanie pakietów w oparciu o źródłowy i docelowy adres IP, porty TCP / UDP lub zdefiniowane aplikacje sieciowe. Mechanizmy bezpieczeństwa zawierają również technologię uwierzytelnianie użytkowników i urządzeń 802.1X w oparciu o port, która może działać w połączeniu z serwerem RADIUS. Dzięki funkcji prywatnego VLAN, mozna zapobiec komunikacji pomiędzy brzegowymi portami, co zwiększa prywatność użytkowników. Dodatkowo funkcja Port Security umożliwia określenie maksymalnej liczby urządzeń sieciowych na danym porcie.

Zaawansowana ochrona sieci
Planet GS-4210-24T2S wspiera również DHCP Snooping, IP Source Guard oraz Dynamic ARP Inspection, aby zapobiegać atakom IP snooping, które polegają na odrzucaniu pakietów ARP z nieprawidłowymi adresami MAC. Administratorzy sieci mogą dzięki temu budować dobrze zabezpieczone sieci w znacznie krótszym czasie i przy mniejszym wysiłku.

Elastyczność i łatwa możliwość rozbudowy
2 sloty mini-GBIC wbudowane w GS-4210-24T2S umożliwiają montaż modułów światłowodowych 100Base-FX oraz 1000Base-SX/LX SFP (Small Form-Factor Pluggable). Dlatego administratorzy mogą elastycznie dobrać odpowiedni moduł SFP, w zależności od odległości lub wymaganej prędkości transmisji. Odległość może zostać zwiększona z 550 m do 2 km (światłowód Multi-Mode) lub nawet 10/20/30/40/50/70/120 kilometrów (światłowód Single-mode lub WDM). To rozwiązanie sprawia, że switch może być stosowany w centrach danych przedsiębiorstw.

Pasywne chłodzenie
Dzięki wykorzystaniu najnowszych komponentów oraz technologii oszczędzania energii, GS-4210-24T2S zapewnia znacznie mniejsze zużycie energii, dlatego możliwe było zastosowanie cichej obudowy bez wentylatora. Dlatego GS-4210-24T2S może pracować stabilnie i bezgłośnie w dowolnym środowisku.



Specyfikacja techniczna
Porty RJ45 24 x 10/100/1000BASE-T RJ45 auto-MDI/MDI-X
SFP/mini-GBIC 2 100/1000BASE-X SFP wsparcie  100/1000Mbps dual mode
Konssola 1 x RS232-to-RJ45 serial port (115200, 8, N, 1)
Architektura przełącznika Store-and-Forward
Przełączanie 52Gbps / bez blokowania
Przepustowość@64 bytes 38.6Mpps @64 bytes
Tabela adresów MAC 8K wejść
Shared Data Buffer 4.1 megabits
Kontrola przepływu IEEE 802.3x pause frame dla full-duplex
Back pressure dla half-duplex
Ramki Jumbo 9216 bytes
Przycisk reset > 5 sec: Przywrócenie ustawień domyslnych
LED System:
Zasilanie (Zielony)
10/100/1000T RJ45 (Port 1 do Port 24):
1000 LNK / ACT (Zielony), 10/100 LNK/ACT (Pomarańczowy)
100/1000Mbps SFP (Port 25 do Port 26):
1000 LNK / ACT (Zielony), 100 LNK/ACT (Pomarańczowy)
Wymagania zasilania 100~240V AC, 50/60Hz, 0.8A (maks.)
Pobór mocy Maks. 14W/ 47 BTU
Wymiary (Szer. x Głęb. x Wys.) 445 x 207 x 45 mm (wysokość 1U)
Waga 2.1kg
Ochrona ESD Tak
Obudowa Metalowa
Funkcje warstwy 2 (L2)
Port Mirroring TX / RX / Both
Many-to-1 monitor
VLAN 802.1Q tagged-based VLAN
Up to 256 VLAN groups, out of 4094 VLAN IDs
802.1ad Q-in-Q tunneling (VLAN stacking)
Voice VLAN
Protocol VLAN
Private VLAN (Protected port)
GVRP
Management VLAN
Link Aggregation IEEE 802.3ad LACP i static trunk
Obsługa 8 grup do 8-portów trunk
Spanning Tree Protocol STP, IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol
RSTP, IEEE 802.1w Rapid Spanning Tree Protocol
MSTP, IEEE 802.1s Multiple Spanning Tree Protocol
STP BPDU Guard, BPDU Filtering and BPDU Forwarding
IGMP Snooping IPv4 IGMP (v2 / v3) Snooping
IGMP Querier
Up to 256 multicast groups
MLD Snooping IPv6 MLD (v1 / v2) snooping, up to 256 multicast groups
Access Control List IPv4/IPv6 IP-based ACL / MAC-based ACL
IPv4/IPv6 IP-based ACE / MAC-based ACE
QoS 8 mapping ID to 8 level priority queues
- Port Number
- 802.1p priority
- DSCP / IP Precedence of IPv4 / IPv6 packets
Traffic classification based, strict priority and WRR
Ingress / Egress Rate Limit per port bandwidth control
Bezpieczeństwo IEEE 802.1X port-based authentication
Built-in RADIUS client to co-operate with RADIUS server
RADIUS / TACACS+ authentication
IP-MAC port binding
MAC filtering
Static MAC address
DHCP snooping and DHCP Option82
STP BPDU guard, BPDU filtering and BPDU forwarding
DoS attack prevention
ARP inspection
IP source guard
Storm control support
- Broadcast / Unknown-Unicast / Unknown-Multicast
Funkcje zarządzania
Podtsawowy interfejs zarządzania Konsola RJ45/ Przeglądarka/ Telnet / SNMP v1, v2c, v3
Firmware upgrade HTTP / TFTP Ethernet network
Konfiguracja upload / download HTTP / TFTP
Zdalny/ Lokalny Syslog
System log
LLDP protocol
SNTP
Narzędzie PLANET Smart Discovery Utility
Interfejs zarządzania bezpieczeństwem HTTPs, SNMP v3
SNMP MIBs RFC 3635 Ethernet-like MIB
RFC 2863 Interface Group MIB
RFC 2819 RMON (1, 2, 3, 9)
RFC 1493 Bridge MIB
Spełniane standardy
Zgodnośc z regulacjami FCC Part 15 Class A, CE
Spełniane standardy IEEE 802.3 10BASE-T
IEEE 802.3u 100BASE-TX / 100BASE-FX
IEEE 802.3z Gigabit SX/LX
IEEE 802.3ab Gigabit 1000BASE-T
IEEE 802.3x Flow Control and Back pressure
IEEE 802.3ad Port Trunk with LACP
IEEE 802.1D Spanning Tree protocol
IEEE 802.1w Rapid Spanning Tree protocol
IEEE 802.1s Multiple Spanning Tree protocol
IEEE 802.1p Class of Service
IEEE 802.1Q VLAN Tagging
IEEE 802.1x Port Authentication Network Control
IEEE 802.1ab LLDP
RFC 768 UDP
RFC 793 TFTP
RFC 791 IP
RFC 792 ICMP
RFC 2068 HTTP
RFC 1112 IGMP version 1
RFC 2236 IGMP version 2
RFC 3376 IGMP version 3
RFC 2710 MLD version 1
RFC 3810 MLD version 2
Środowiskowe
Praca Temperatura: 0 ~ 50 stopni C
Wilgotnośc względna: 5 ~ 95% (bez kondensacji)
Przechowywanie Temperatura: -10 ~ 70 stopni C
Wilgotność względna: 5 ~ 95% (bez kondensacji)





Gwarancja: 3 lata
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Komentarze i opinie mogą dodawać tylko zalogowani Klienci.

ONAS

Dane firmy są jawne i udostępnione w CEIDG

CENTRALNA EWIDENCJA I INFORMACJA O DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ tutaj

DIGIRAM.PL Adam Tytoń

ul. Ks. Kanonika M. Bryczkowskiego 29 D
70-888 Szczecin 

NIP EU: PL 672-108-30-60,
Regon: 320389728.

Rachunki w PLN
mBank
    nr konta (PLN): 71 1140 2004 0000 3102 4774 3535
ING Bank 
nr konta (PLN): 60 1050 1559 1000 0090 6972 3048

Wpis do ewidencji działalności gospodarczej prowadzony jest  przez Prezydenta Miasta Szczecina na podstawie przepisów ustawy z dnia 19.11.1999r Prawo działalności gospodarczej /Dz.U.Nr 101 poz.1178 ze zmianami i posiada zaświadczenie nr: P/044811/07 - NIP:6721083060 

 

Działamy w branży elektronicznej od wielu lat. Lata doświadczeń oraz solidność w relacjach handlowych zaowocowały szerokim gronem stałych klientów i partnerów. Szanujemy to i staramy się nigdy ich nie zawieść.  

Specjalizujemy się w obsłudze sektora małych i średnich przedsiębiorstw oraz instytucji sfery budżetowej (szkoły, ośrodki kultury, sądy, wojsko, samorządy itp.) Służymy doradztwem i pomocą na każdym etapie współpracy: od przedstawienia oferty aż do posprzedażowej obsługi serwisowej. Dobieramy sprzęt zgodnie z oczekiwaniami klienta, kierując się zasadą funkcjonalności oraz negocjując atrakcyjną cenę u dystrybutorów.  

Producenci

2x3
AMD
AOC
APC
Art
BMW
CSB
DJI
GT
HP
IBM
LG
LSI
M4B
MIO
MSI
NEC
OCZ
OWC
PNY
PQI
SSB
TB
TCL
UGo

Szybka wysyłka

image

Obsługa klienta

image

Bezpieczne zakupy

image

Sklep internetowy na platformie SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie

Produkt został dodany do koszyka

Do Twojego koszyka została dodana wybrana ilość sztuk produktu. Podczas realizacji zamówienia będzie można ją zmienić.

Szczegółowa zawartość koszyka znajduje się u góry strony pod ikoną koszyka.

Informacja

Produkt został dodany do przechowalni