Planet FST-806A20

Symbol: FST-806A20
Dostępność: 10 szt.
Maksymalna ilość dla możliwych parametrów produktu została osiągnięta.
Producent:
Wysyłka w ciągu:1 - 2 dni
Cena dostawy: 12
Odbiór osobisty:
0
Odbiór osobisty wpłata:
0
Paczkomaty InPost:
12
Kurier UPS:
15
DHL Parcel:
15
Paczkomaty InPost - Pobranie:
16
Kurie UPS (pobranie):
25
DHL (pobranie):
25
Cena: 249.00
Ilość (szt.):
Zamówienie telefoniczne: 888751938
Zostaw numer telefonu. Oddzwonimy!
Udostępnij:

Konwertery mediów serii FST-80x umożliwiają konwersję sygnałów pomiędzy standardowymi sieciami kablowymi 10/100Base-TX oraz światłowodowymi 100Base-FX. Konwerter FST-806A20 posiada łącze WDM i pracuje z pojedynczym światłowodem o zasięgu do 20 km.

Konwerter FST-806A20 posiada automatyczne MDI/ MDI-X dla portów skrętki oraz mechanizm store-and-forward eliminujący błędne pakiety. Przełącznik DIP umożliwia konfigurację dostępnych funkcji Smart, takich jak tryb half/full duplex, auto-negocjacja oraz przepustowość 10/100Mbps zarówno dla portów skrętki jak i światłowodu.

Mechanizm LLR bezzwłocznie alarmuje administratora sieci prowadzącego monitoring o kłopotach z połączeniem, a także ułatwia znalezienie rozwiązania dzięki czemu pozwala na szybką i skuteczną reakcję.

Dzięki konwerterowi FST-806A20 można w łatwy i tani sposób połączyć dwa segmenty sieci różnych typów. Urządzenie może być wykorzystywane jako samodzielny konwerter zasilany z zasilacza prądu stałego. Może być również wykorzystany jako wsuwany moduł, który można umieszczać w nowych 19 calowych obudowach zbiorczych firmy PLANET (MC-1600MR/ MC-1600MR48). Po zainstalowaniu konwertera w obudowie zbiorczej możliwej jest zarządzanie i monitorowanie FST-806A20 poprzez port RS-232 i lokalną konsolę oraz zdalnie przez przeglądarkę sieciową.



Hardware Specification
Standards IEEE 802.3 10BASE-T
IEEE 802.3u 100BASE-TX and 100BASE-FX
Copper Port 1 x 10/100BASE-TX port, auto-negotiation, 
auto-MDI-MDI-X
Optical Port 1 x 100BASE-FX
Fiber Connector FST-801: ST / Multi-mode -- 2km
FST-802: SC / Multi-mode -- 2km
FST-802S15: SC / Single Mode -- 15km
FST-802S35: SC / Single Mode -- 35km
FST-802S50: SC / Single Mode -- 50km
FST-806A20: WDM SC / Single Mode -- 20km
FST-806B20: WDM SC / Single Mode -- 20km
FST-806A60: WDM SC / Single Mode -- 60km
FST-806B60: WDM SC / Single Mode -- 60km
Optical Wavelength FST-801: 1310nm
FST-802: 1310nm
FST-802S15: 1310nm
FST-802S35: 1310nm
FST-802S50: 1310nm
FST-806A20: TX: 1310nm, RX: 1550nm
FST-806B20: TX: 1550nm, RX: 1310nm
FST-806A60: TX: 1310nm, RX: 1550nm
FST-806B60: TX: 1550nm, RX: 1310nm
Maximum Launch Power (dBm) FST-801: -14
FST-802: -14
FST-802S15:0
FST-802S35:-8
FST-802S50:0
FST-806A20:-8 
FST-806B20:-8
FST-806A60:0
FST-806B60:0
Minimum Launch Power (dBm) FST-801: -20 (62.5/125µm), -23.5 (50/125µm)
FST-802: -20 (62.5/125µm), -23.5 (50/125µm)
FST-802S15: −20
FST-802S35: -15
FST-802S50:-5
FST-806A20:-14
FST-806B20:-14
FST-806A60:-5
FST-806B60:-5
Receive Sensitivity (dBm) FST-801: -31.8
FST-802: -31.8
FST-802S15: -32
FST-802S35:-34
FST-802S50: -35
FST-806A20:-31
FST-806B20:-31
FST-806A60:-34
FST-806B60:-34
Maximum Input Power (dBm) FST-801: -14
FST-802: -14
FST-802S15:0
FST-802S35:0
FST-802S50:0
FST-806A20:0
FST-806B20:0
FST-806A60:0
FST-806B60:0
Speed Ethernet: 10/20Mbps for half / full-duplex 
Fast Ethernet: 100/200Mbps for half / full-duplex
Maximum Forward Packet Size 1600Bytes
DIP Switch DIP-1: Fiber full / half duplex mode
DIP-2: Copper forced mode / auto-negotiation mode
DIP-3: Copper speed 10Mbps / 100Mbps
DIP-4: Copper full / half duplex mode
DIP-5: Fiber LLR (Link Loss Return) enable / disable
DIP-6: Fiber LLCF(Link Loss Carry Forward) enable / disable
LED Indicator System: PWR 
TP: LNK/ ACT, FDX/ COL, 100
FX: LNK/ ACT, FDX/ COL
Power Input DC 5V, 2A
Power Consumption 6.2 watts/ 21 BTU (maximum)
Dimensions (W x D x H) 94 x 81 x 26 mm
Weight 0.22kg
Cable 10BASE-T: 2-pair Cat3, 4, 5 UTP cable, up to 100 meters 
100BASE-TX: 2-pair Cat5 UTP cable, up to 100 meters
100BASE-FX: 
-50/ 125μm or 62.5/ 125μm multi-mode fiber cable, up to 2km 
- 9/ 125μm single-mode cable, providing long distance of 15/20/35/50/60km
Operating Environment 0~50 degrees C, 5~90% RH
Storage Environment -10~70 degrees C, 5~90% RH
Emission FCC Class B, CE mark
 
Informacje do zamówienia
FST-801 10/100Base-TX to 100Base-FX (ST, MM) Smart Media Converter-2km
FST-802 10/100Base-TX to 100Base-FX (SC, MM) Smart Media Converter-2km
FST-802S15 10/100Base-TX to 100Base-FX (SC, SM) Smart Media Converter-15km
FST-802S35 10/100Base-TX to 100Base-FX (SC, SM) Smart Media Converter-35km
FST-802S50 10/100Base-TX to 100Base-FX (SC, SM) Smart Media Converter-50km
FST-806A20 10/100Base-TX to 100Base-FX (SC WDM, SM) Smart Media Converter- TX: 1310nm-20km
FST-806B20 10/100Base-TX to 100Base-FX (SC WDM, SM) Smart Media Converter- TX: 1550nm-20km


Gwarancja: Producenta (36m)
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Komentarze i opinie mogą dodawać tylko zalogowani Klienci.

ONAS

Dane firmy są jawne i udostępnione w CEIDG

CENTRALNA EWIDENCJA I INFORMACJA O DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ tutaj

DIGIRAM.PL Adam Tytoń

ul. Ks. Kanonika M. Bryczkowskiego 29 D
70-888 Szczecin 

NIP EU: PL 672-108-30-60,
Regon: 320389728.

Rachunki w PLN
mBank
    nr konta (PLN): 71 1140 2004 0000 3102 4774 3535
ING Bank 
nr konta (PLN): 60 1050 1559 1000 0090 6972 3048

Wpis do ewidencji działalności gospodarczej prowadzony jest  przez Prezydenta Miasta Szczecina na podstawie przepisów ustawy z dnia 19.11.1999r Prawo działalności gospodarczej /Dz.U.Nr 101 poz.1178 ze zmianami i posiada zaświadczenie nr: P/044811/07 - NIP:6721083060 

 

Działamy w branży elektronicznej od wielu lat. Lata doświadczeń oraz solidność w relacjach handlowych zaowocowały szerokim gronem stałych klientów i partnerów. Szanujemy to i staramy się nigdy ich nie zawieść.  

Specjalizujemy się w obsłudze sektora małych i średnich przedsiębiorstw oraz instytucji sfery budżetowej (szkoły, ośrodki kultury, sądy, wojsko, samorządy itp.) Służymy doradztwem i pomocą na każdym etapie współpracy: od przedstawienia oferty aż do posprzedażowej obsługi serwisowej. Dobieramy sprzęt zgodnie z oczekiwaniami klienta, kierując się zasadą funkcjonalności oraz negocjując atrakcyjną cenę u dystrybutorów.  

Producenci

2x3
AMD
AOC
APC
Art
CSB
DJI
GT
HP
IBM
LG
LSI
MSI
NEC
OWC
PQI
SSB
TB
TCL
UGo
XFX

Szybka wysyłka

image

Obsługa klienta

image

Bezpieczne zakupy

image

Sklep internetowy na platformie SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie

Produkt został dodany do koszyka

Do Twojego koszyka została dodana wybrana ilość sztuk produktu. Podczas realizacji zamówienia będzie można ją zmienić.

Szczegółowa zawartość koszyka znajduje się u góry strony pod ikoną koszyka.

Informacja

Produkt został dodany do przechowalni