KONWERTER MEDIÓW PLANET IGT-805AT 1000BASE-T->1000BASE-X SFP PRZEMYSŁOWY

Symbol: Z24016
Dostępność: 5 szt.
Maksymalna ilość dla możliwych parametrów produktu została osiągnięta.
Producent:
Wysyłka w ciągu:1 - 14 dni
Cena dostawy: 12
Odbiór osobisty:
0
Odbiór osobisty wpłata:
0
Paczkomaty InPost:
12
Kurier UPS:
15
DHL Parcel:
15
Paczkomaty InPost - Pobranie:
16
Kurie UPS (pobranie):
25
DHL (pobranie):
25
Cena: 399.00
Ilość (szt.):
Zamówienie telefoniczne: 888751938
Zostaw numer telefonu. Oddzwonimy!
Udostępnij:
Elastyczne i niezawodne urządzenie klasy przemysłowej

Planet IGT-805AT to przemysłowy Gigabit Media Converter, zapewniający wysoką wydajność i elastyczność połączeń przewodowych Gigabit Ethernet w ciężkich warunkach przemysłowych. Jest wyposażony w jedno gniazdo RJ-45 10/100/1000Base-T i jeden interfejs światłowodowy 100/1000 SFP, które zostały zamknięte w wytrzymałej obudowie z certyfikatem odporności IP30 i zapasowym systemem zasilania. IGT-805AT idealnie nadaje się do wdrażania systemów nadzoru i kontroli w trudnych warunkach, gdzie wymagana jest praca w szerokim zakresie temperatur. Dzięki obsłudze 9K ramek Jumbo IGT-805AT może obsłużyć bardzo duże ilości danych w bezpiecznej topologii.

Złącze światłowodowe umożliwia rozszerzenie zasięgu istniejącej sieci

Slot SFP jest kompatybilny z transceiverami światłowodowymi 100Base-FX lub 1000Base-SX/LX/WDM przez SFP (Smart Form Factor Pluggable). Obsługa połączeń światłowodowych gwarantuje wysoką przepustowość do wszystkich węzłów w sieci i pozwala na rozszerzenie zasięgu połączenia sieci Gigabit Ethernet z 550 metrów (kabel światłowodowy Multi-Mode) do 10/20/30/40/50/70/120 kilometrów (kabel światłowodowy Single-Mode). Także zasięg sieci Fast Ethernet może być rozszerzony - z 2 kilometrów (kabel światłowodowy Multi-Mode) do 20/40/60 kilometrów (kabel światłowodowy Single-Mode). Te rozwiązania umożliwiają stosowanie IGT-805AT w centrach danych.

Ulepszone funkcje inteligentnego zarządzania

IGT-805AT obsługuje funkcję auto MDI/MDI-X na porcie TP oraz wbudowaną funkcję kontroli błędów (LFP), która zawiera Link Loss Carry Forward (LLCF) oraz Link Loss Return (LLR). Technologie te stanowią efektywne rozwiązanie do monitorowania sieci i automatycznie poinformują administratora w przypadku problemów z przesyłaniem mediów. LLCF oznacza sytuację, gdy urządzenie podłączone do konwertera i linii TP utraci połączenie, a interfejs światłowodowy zostanie odłączony. Z kolei LLR oznacza sytuację, gdy urządzenie podłączone do konwertera oraz interfejsu światłowodowego traci połączenie i połączenie światłowodowe zostanie odłączone. Dlatego IGT-805AT doskonale wspiera administratorów w efektywnym zarządzaniu siecią.

Wzmocniona obudowa

IGT-805AT ma smukłą, metalową obudowę z certyfikatem IP30, dzięki czemu idealnie nadaje się do zastosowania w ciężkich, wymagających warunkach przemysłowych. Obudowa zapewnia wysoką odporność na zakłócenia elektromagnetyczne i przepięcia elektryczne. Urządzenie jest w stanie pracować w zakresie temperatur od -40 do 75 stopni Celsjusza, może być umieszczone w praktycznie dowolnym środowisku. W celu efektywnego wykorzystania przestrzeni IGT-805AT może być montowany zarówno na szynie DIN jak i na ścianie.

Wygodny i niezawodny system zasilania

W celu zwiększenia niezawodności i elastyczności, IGT-805AT został wyposażony w dwa złącza wejściowe DC do zapasowego zasilenia urządzenia. Konwerter mediów ma również zintegrowane źródło zasilania o szerokim zakresie pracy (12 - 48V DC lub 24V AC).
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Komentarze i opinie mogą dodawać tylko zalogowani Klienci.

ONAS

Dane firmy są jawne i udostępnione w CEIDG

CENTRALNA EWIDENCJA I INFORMACJA O DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ tutaj

DIGIRAM.PL Adam Tytoń

ul. Ks. Kanonika M. Bryczkowskiego 29 D
70-888 Szczecin 

NIP EU: PL 672-108-30-60,
Regon: 320389728.

Rachunki w PLN
mBank
    nr konta (PLN): 71 1140 2004 0000 3102 4774 3535
ING Bank 
nr konta (PLN): 60 1050 1559 1000 0090 6972 3048

Wpis do ewidencji działalności gospodarczej prowadzony jest  przez Prezydenta Miasta Szczecina na podstawie przepisów ustawy z dnia 19.11.1999r Prawo działalności gospodarczej /Dz.U.Nr 101 poz.1178 ze zmianami i posiada zaświadczenie nr: P/044811/07 - NIP:6721083060 

 

Działamy w branży elektronicznej od wielu lat. Lata doświadczeń oraz solidność w relacjach handlowych zaowocowały szerokim gronem stałych klientów i partnerów. Szanujemy to i staramy się nigdy ich nie zawieść.  

Specjalizujemy się w obsłudze sektora małych i średnich przedsiębiorstw oraz instytucji sfery budżetowej (szkoły, ośrodki kultury, sądy, wojsko, samorządy itp.) Służymy doradztwem i pomocą na każdym etapie współpracy: od przedstawienia oferty aż do posprzedażowej obsługi serwisowej. Dobieramy sprzęt zgodnie z oczekiwaniami klienta, kierując się zasadą funkcjonalności oraz negocjując atrakcyjną cenę u dystrybutorów.  

Producenci

2x3
AMD
AOC
APC
Art
BMW
CSB
DJI
GT
HP
IBM
LG
LSI
M4B
MIO
MSI
NEC
OWC
PNY
PQI
SSB
TB
TCL
UGo
XFX

Szybka wysyłka

image

Obsługa klienta

image

Bezpieczne zakupy

image

Sklep internetowy na platformie SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie

Produkt został dodany do koszyka

Do Twojego koszyka została dodana wybrana ilość sztuk produktu. Podczas realizacji zamówienia będzie można ją zmienić.

Szczegółowa zawartość koszyka znajduje się u góry strony pod ikoną koszyka.

Informacja

Produkt został dodany do przechowalni